Kontakt

🇬🇱
Uani takuneqarsinnaapput Avalaap mailii assigiinngittut, attaviginiaritigut tusarfigerusuppatsigit.

 

🇩🇰
Her kan i se en oversigt over Avalak's forskellige mails, kontakt os endelig da vi gerne vil høre fra dig.

 

AVALAKs mail:
avalak@avalak.org

 

Hovedbestyrelse

Formand
Hans Peter Mønsted
formand@avalak.org

Forhandler
Daniel Østergaard
forhandler@avalak.org

Kasserer
Sofie Kristiansen
kasserer@avalak.org

Informationskoordinator
Nikki lyberth
nikki@avalak.org

Fundraiser
Arnalaa Johansen
fundraiser@avalak.org

International Officer
Avaaraq Bendtsen
avaaraq@avalak.org

 

Lokalbestyrelser

Avalak Aalborg
aalborg@avalak.org

Avalak Aarhus
aarhus@avalak.org

Avalak Odense
odense@avalak.org

Avalak København
kbh@avalak.org